HomeController :: showById
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\HomeController::showById" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "kk" |
| _route | "app_post_show" |
| _route_params | [ "_locale" => "kk" "id" => "14975" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "9844b3" |
| id | "14975" |
| post | App\Entity\Post {#798 -id: 14975 -publishedAt: DateTime @1625157000 {#790 : 2021-07-01 22:30:00.0 Asia/Almaty (+06:00) } -title: "Менің Астанам» тақырыптық апталығы" -slug: "meni-astanam-ta-yrypty-aptaly-yd" -summary: "" -content: "28 маусым мен 3 шілде аралығында балабақшамызда Елорда күніне арналған іс-шаралар өтті. Тәрбиешілер балаларға елорданың көрікті жерлері туралы әңгімелеп берді, «Менің қаламның тарихы» альбомдары мен слайдтары көрсетілді, «Атамекен» этно-мемориалдық кешеніне виртуалды экскурсия ұйымдастырылды (ересектер, даярлық топтары), астана туралы өлеңдер жаттау, «Қаланың көрікті жерлері», «Өз қалаңды көркейт» деген тақырыптарда йохокубтардан конструкциялар құрастыру шаралары өткізілді. Сонымен қатар, балалар «Менің астанамның көшелері» саяхат-ойынына және «Мен сені сүйемін, астанам!» музыкалық-спорттық сауығына қатысты. Балалардың өз қолдарымен жасалған туындылардың «Қалаға тарту» атты вернисажын ұйымдастырды." -author: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} -isActive: true -type: "post" -template: null -parent: null -attachments: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#815 …} -counter: 477 -modifiedAt: DateTimeImmutable @1630686680 {#783 : 2021-09-03 22:31:20.0 Asia/Almaty (+06:00) } -idOld: null -template_old: null -category: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#861 …} -locale: null -titleSecondary: null -contentSecondary: null -titleEnglish: null -contentEnglish: null -isSliderActive: null -domain: "qarlygash.qr-pib.kz" #createdAt: DateTime @1630686680 {#784 : 2021-09-03 22:31:20.0 Asia/Almaty (+06:00) } #updatedAt: DateTime @1777275639 {#1037 : 2026-04-27 13:40:39.340741 Asia/Almaty (+06:00) } #deletedAt: null #createdBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} #updatedBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} } |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| host | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 27 Apr 2026 07:40:39 GMT" |
| x-debug-token | "c85836" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:41
[
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 41
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 84
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 66
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/src/EventListener/SessionListener.php"
"line" => 50
"function" => "getUser"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 115
"function" => "onKernelController"
"class" => "App\EventListener\SessionListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 206
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 56
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 127
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 196
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 184
"function" => "filterResponse"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 74
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 184
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 29
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "15be8bea9d1fa460cad9ebcb82c973fc" |
| DATABASE_URL | "mysql://qrpibkz_read:baDNLnvDBYrKO8oa0GL5!!@192.168.15.152:3306/qrpibkz?serverVersion=10&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "smtp://192.168.78.63:25?verify_peer=0" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/qrpibkz/www/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/qrpibkz" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_HOST | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "192.168.15.191" |
| REMOTE_PORT | "40202" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1777275639 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1777275639.2745 |
| REQUEST_URI | "/p/14975" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/qrpibkz/www/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "192.168.15.151" |
| SERVER_NAME | "*.qr-pib.kz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.24.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,APP_DEBUG,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| TEMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMPDIR | "/home/qrpibkz/tmp" |
| USER | "qrpibkz" |