HomeController :: showById
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\HomeController::showById" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "kk" |
| _redirected | true |
| _route | "app_post_show" |
| _route_params | [ "_locale" => "kk" "id" => "14904" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "f60c1f" |
| id | "14904" |
| post | App\Entity\Post {#798 -id: 14904 -publishedAt: DateTime @1616136840 {#790 : 2021-03-19 12:54:00.0 Asia/Almaty (+06:00) } -title: ""Қош келдің, Әз - Наурыз!»" -slug: "-osh-keldi-z-nauryz-" -summary: "" -content: """ 2021 жылдың 15-19 наурызында біздің балабақшада балаларға арналған «Наурыз мейрамы» атты мерекелік ойын-сауық ұйымдастырылды.\r\n Мереке кезінде балабақшада мейірімділік, көңілді және қуаныш атмосферасы орнады. Тәрбиеленушілер қызығушылықпен қатысып, «Көрісу», «Бесікке салу» қазақ салт-дәстүрлерімен танысты, «Соқыр теке», «Қыз қуу», «Киіз үй» ұлттық ойындарын ойнады.\r\n Ертегі кейіпкерлері Желаяқ, Көлтаусар және Саққұлақпен бірге балалар Наурыз туралы көңілді әндер айтып, өлеңдер оқып, жұмбақтар шешіп, зұлым Жалмауыз кемпірді жеңді.\r\n Балалар қазақ ұлттық ойындарын қызығушылықпен ойнады. Мереке қызықты, көңілді өтті. Ұлттық ойындар балалар мен ересектерге зор қуаныш пен сергектік сыйлады.\r\n """ -author: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} -isActive: true -type: "post" -template: null -parent: null -attachments: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#815 …} -counter: 756 -modifiedAt: DateTimeImmutable @1616655302 {#783 : 2021-03-25 12:55:02.0 Asia/Almaty (+06:00) } -idOld: null -template_old: null -category: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#861 …} -locale: null -titleSecondary: null -contentSecondary: null -titleEnglish: null -contentEnglish: null -isSliderActive: null -domain: "qarlygash.qr-pib.kz" #createdAt: DateTime @1616655302 {#784 : 2021-03-25 12:55:02.0 Asia/Almaty (+06:00) } #updatedAt: DateTime @1777280431 {#1037 : 2026-04-27 15:00:31.968148 Asia/Almaty (+06:00) } #deletedAt: null #createdBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} #updatedBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} } |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%2208b230%22%2C%22route%22%3A%22app_post_show%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CHomeController%22%2C%22method%22%3A%22showById%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fqrpibkz%5C%2Fwww%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FHomeController.php%22%2C%22line%22%3A239%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| host | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 27 Apr 2026 09:00:32 GMT" |
| x-debug-token | "ce9668" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| sf_redirect | "{"token":"08b230","route":"app_post_show","method":"GET","controller":{"class":"App\\Controller\\HomeController","method":"showById","file":"\/home\/qrpibkz\/www\/src\/Controller\/HomeController.php","line":239},"status_code":302,"status_text":"Found"}" |
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:41
[
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 41
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 84
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 66
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/src/EventListener/SessionListener.php"
"line" => 50
"function" => "getUser"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 115
"function" => "onKernelController"
"class" => "App\EventListener\SessionListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 206
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 56
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 127
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 196
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 184
"function" => "filterResponse"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 74
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 184
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 29
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "15be8bea9d1fa460cad9ebcb82c973fc" |
| DATABASE_URL | "mysql://qrpibkz_read:baDNLnvDBYrKO8oa0GL5!!@192.168.15.152:3306/qrpibkz?serverVersion=10&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "smtp://192.168.78.63:25?verify_peer=0" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/qrpibkz/www/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/qrpibkz" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%2208b230%22%2C%22route%22%3A%22app_post_show%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CHomeController%22%2C%22method%22%3A%22showById%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fqrpibkz%5C%2Fwww%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FHomeController.php%22%2C%22line%22%3A239%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| HTTP_HOST | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "192.168.15.191" |
| REMOTE_PORT | "50458" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1777280431 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1777280431.898 |
| REQUEST_URI | "/p/14904" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/qrpibkz/www/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "192.168.15.151" |
| SERVER_NAME | "*.qr-pib.kz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.24.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,APP_DEBUG,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| TEMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMPDIR | "/home/qrpibkz/tmp" |
| USER | "qrpibkz" |