HomeController :: showById
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\HomeController::showById" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "kk" |
| _route | "app_post_show" |
| _route_params | [ "_locale" => "kk" "id" => "14945" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "bd5c56" |
| id | "14945" |
| post | App\Entity\Post {#798 -id: 14945 -publishedAt: DateTime @1622504520 {#790 : 2021-06-01 05:42:00.0 Asia/Almaty (+06:00) } -title: "1маусым – «Халықаралық балаларды қорғау күні»" -slug: "1mausym-khaly-araly-balalardy-or-au-k-ni" -summary: "" -content: """ Балалық шақтың басты мерекесі-Халықаралық балаларды қорғау күні көңілді өтті. Балабақшаның тәрбиеленушілерін есік алдынан сайқымазақтар қарсы алды. Балалардың қуанышты жүздерін көріп, көңілді балалардың күлкісін есту керемет. \r\n Олар балалармен амандасып, оларға жақсы көңіл-күй сыйлады. Әр балаға сыйлыққа түрлі-түсті шарлар берілді. Сонымен қатар, сайқымазақтар әр топтың ойын алаңына барып, балаларды мерекемен құттықтады. Мереке көңілді әуенге флешмоб билеумен, көңілді поровозға отырумен жалғасты. \r\n Бұл күні педагогтер мерекені балалардың есінде ұзақ уақыт қаларлықтай етуге, мерекелік атмосфера құрып, балаларды көңілді ойындармен, әндермен, билермен қуантуға тырысты.\r\n """ -author: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} -isActive: true -type: "post" -template: null -parent: null -attachments: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#815 …} -counter: 405 -modifiedAt: DateTimeImmutable @1623627789 {#783 : 2021-06-14 05:43:09.0 Asia/Almaty (+06:00) } -idOld: null -template_old: null -category: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#861 …} -locale: null -titleSecondary: null -contentSecondary: null -titleEnglish: null -contentEnglish: null -isSliderActive: null -domain: "qarlygash.qr-pib.kz" #createdAt: DateTime @1623627789 {#784 : 2021-06-14 05:43:09.0 Asia/Almaty (+06:00) } #updatedAt: DateTime @1777275604 {#1037 : 2026-04-27 13:40:04.212532 Asia/Almaty (+06:00) } #deletedAt: null #createdBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} #updatedBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} } |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| host | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 27 Apr 2026 07:40:04 GMT" |
| x-debug-token | "e75dbc" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:41
[
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 41
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 84
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 66
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/src/EventListener/SessionListener.php"
"line" => 50
"function" => "getUser"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 115
"function" => "onKernelController"
"class" => "App\EventListener\SessionListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 206
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 56
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 127
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 196
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 184
"function" => "filterResponse"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 74
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 184
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 29
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "15be8bea9d1fa460cad9ebcb82c973fc" |
| DATABASE_URL | "mysql://qrpibkz_read:baDNLnvDBYrKO8oa0GL5!!@192.168.15.152:3306/qrpibkz?serverVersion=10&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "smtp://192.168.78.63:25?verify_peer=0" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/qrpibkz/www/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/qrpibkz" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_HOST | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "192.168.15.191" |
| REMOTE_PORT | "53402" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1777275604 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1777275604.1475 |
| REQUEST_URI | "/p/14945" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/qrpibkz/www/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "192.168.15.151" |
| SERVER_NAME | "*.qr-pib.kz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.24.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,APP_DEBUG,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| TEMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMPDIR | "/home/qrpibkz/tmp" |
| USER | "qrpibkz" |