HomeController :: showById
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\HomeController::showById" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _locale | "kk" |
| _redirected | true |
| _route | "app_post_show" |
| _route_params | [ "_locale" => "kk" "id" => "14941" ] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _stopwatch_token | "b4ae56" |
| id | "14941" |
| post | App\Entity\Post {#798 -id: 14941 -publishedAt: DateTime @1622708160 {#790 : 2021-06-03 14:16:00.0 Asia/Almaty (+06:00) } -title: "Балабақшаңың жетістіктері" -slug: "balaba-sha-y-zhetistikteri" -summary: "" -content: """ Балалардың жетістіктері олардың шығармашылық қабілетін дамуы мен педагогтің кәсіби жетістігінің бірегей көрсеткіші болып табылады. Қазіргі уақытта пандемияға байланысты көптеген кәсіби конкурстар (қалалық, республикалық және халықаралық) онлайн форматта өткізілуде.\r\n Біздің балабақшаның тәрбиеленушілері Түркияның Анталия қаласында жыл сайын өтетін «Жан-тәніңмен биле!» ІІІ халықаралық хореографиялық конкурсының «GRANT FINAL - 2021» кезеңіне онлайн форматта қатысты. Қазақстан, Ресей, Өзбекстан, Қырғызстан, Грузия, Латвия, Белоруссия, Түркия елдерінің өкілдері қатысқан бұл байрақты бәсекеде біздің балаларымыз қосымша білім беруші хореографтың жетекшілігімен Гран-при жүлдесін және І орынды жеңіп алды.\r\n """ -author: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} -isActive: true -type: "post" -template: null -parent: null -attachments: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#815 …} -counter: 464 -modifiedAt: DateTimeImmutable @1622794677 {#783 : 2021-06-04 14:17:57.0 Asia/Almaty (+06:00) } -idOld: null -template_old: null -category: Doctrine\ORM\PersistentCollection {#861 …} -locale: null -titleSecondary: null -contentSecondary: null -titleEnglish: null -contentEnglish: null -isSliderActive: null -domain: "qarlygash.qr-pib.kz" #createdAt: DateTime @1622794677 {#784 : 2021-06-04 14:17:57.0 Asia/Almaty (+06:00) } #updatedAt: DateTime @1777275563 {#1037 : 2026-04-27 13:39:23.199027 Asia/Almaty (+06:00) } #deletedAt: null #createdBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} #updatedBy: Proxies\__CG__\App\Entity\User {#833 …} } |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, deflate" |
| content-length | "" |
| content-type | "" |
| cookie | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%220b1c75%22%2C%22route%22%3A%22app_post_show%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CHomeController%22%2C%22method%22%3A%22showById%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fqrpibkz%5C%2Fwww%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FHomeController.php%22%2C%22line%22%3A239%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| host | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 27 Apr 2026 07:39:23 GMT" |
| x-debug-token | "f1bec5" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| sf_redirect | "{"token":"0b1c75","route":"app_post_show","method":"GET","controller":{"class":"App\\Controller\\HomeController","method":"showById","file":"\/home\/qrpibkz\/www\/src\/Controller\/HomeController.php","line":239},"status_code":302,"status_text":"Found"}" |
Response Cookies
No response cookies
Session 1
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
1
Usages
Stateless check enabled
| Usage |
|---|
Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage:41
[
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Authentication/Token/Storage/UsageTrackingTokenStorage.php"
"line" => 41
"function" => "getMetadataBag"
"class" => "Symfony\Component\HttpFoundation\Session\Session"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 84
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Authentication\Token\Storage\UsageTrackingTokenStorage"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/security-core/Security.php"
"line" => 66
"function" => "getToken"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/src/EventListener/SessionListener.php"
"line" => 50
"function" => "getUser"
"class" => "Symfony\Component\Security\Core\Security"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/WrappedListener.php"
"line" => 115
"function" => "onKernelController"
"class" => "App\EventListener\SessionListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 206
"function" => "__invoke"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\WrappedListener"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/EventDispatcher.php"
"line" => 56
"function" => "callListeners"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/event-dispatcher/Debug/TraceableEventDispatcher.php"
"line" => 127
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\EventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 196
"function" => "dispatch"
"class" => "Symfony\Component\EventDispatcher\Debug\TraceableEventDispatcher"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 184
"function" => "filterResponse"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/HttpKernel.php"
"line" => 74
"function" => "handleRaw"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/http-kernel/Kernel.php"
"line" => 184
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\HttpKernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/symfony/runtime/Runner/Symfony/HttpKernelRunner.php"
"line" => 35
"function" => "handle"
"class" => "Symfony\Component\HttpKernel\Kernel"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
"line" => 29
"function" => "run"
"class" => "Symfony\Component\Runtime\Runner\Symfony\HttpKernelRunner"
"type" => "->"
]
[
"file" => "/home/qrpibkz/www/public/index.php"
"line" => 5
"args" => [
"/home/qrpibkz/www/vendor/autoload_runtime.php"
]
"function" => "require_once"
]
]
|
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "15be8bea9d1fa460cad9ebcb82c973fc" |
| DATABASE_URL | "mysql://qrpibkz_read:baDNLnvDBYrKO8oa0GL5!!@192.168.15.152:3306/qrpibkz?serverVersion=10&charset=utf8mb4" |
| MAILER_DSN | "smtp://192.168.78.63:25?verify_peer=0" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/qrpibkz/www/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/qrpibkz" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "sf_redirect=%7B%22token%22%3A%220b1c75%22%2C%22route%22%3A%22app_post_show%22%2C%22method%22%3A%22GET%22%2C%22controller%22%3A%7B%22class%22%3A%22App%5C%5CController%5C%5CHomeController%22%2C%22method%22%3A%22showById%22%2C%22file%22%3A%22%5C%2Fhome%5C%2Fqrpibkz%5C%2Fwww%5C%2Fsrc%5C%2FController%5C%2FHomeController.php%22%2C%22line%22%3A239%7D%2C%22status_code%22%3A302%2C%22status_text%22%3A%22Found%22%7D" |
| HTTP_HOST | "qarlygash.qr-pib.kz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "192.168.15.191" |
| REMOTE_PORT | "51902" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1777275563 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1777275563.1361 |
| REQUEST_URI | "/p/14941" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/qrpibkz/www/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "192.168.15.151" |
| SERVER_NAME | "*.qr-pib.kz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.24.0" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,APP_DEBUG,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
| TEMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMP | "/home/qrpibkz/tmp" |
| TMPDIR | "/home/qrpibkz/tmp" |
| USER | "qrpibkz" |